Shiwath
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Przez pustą ścieżkę kroki me prowadzą, przez pustą ścieżkę chodzić co dzień muszę. Może o ścieżkę inni też zawadzą, może tak samo oddadzą swą duszę. Gdy się rozglądam, nikogo nie widzę, lecz gdy wzrok spuszczę, spojrzeń czuję wiele...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Lady Vernea
Najwyższa Cesarzowa Shiwath
Lady Vernea


Liczba postów : 96

EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika Empty
PisanieTemat: EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika   EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika EmptyPią Wrz 06, 2013 5:40 pm

"Drodzy poszukiwacze przygód,
W mym domu, na skraju granicy ze stolicą Lareną, odnaleźliśmy ciało martwego człowieka, który, co się okazało następnie, został zagryziony przez tajemnicze zwierzę. Niedługo potem odnaleziono kolejne ciała, w sumie cztery. Na własną niekorzyść postanowiliśmy odszukać sprawcę i trop zawiódł nas aż pod próg jaskini górskiej. Niestety tylko ja wróciłem żywy, ale nie ujrzałem twarzy owego złoczyńcy. Proszę was zatem, nieznajomi i odważni, o pomstę dla mych współbiesiadników i przyjaciół. Odnajdźcie tego potwora, zbierzcie jego głowę, a jestem gotów sowicie wam za to zapłacić.

rolnik Terenar
"

W evencie mogą wziąć udział max 3 osoby! W poście zgłoszeniowym (wpisanym poniżej) zamieszczacie 5 RZECZY, które bierzecie w podróż. Pamiętajcie, idziecie do jaskini, więc będzie na pewno potrzebna wam broń i jakieś lampiony do oświetlenia drogi.

NAGRODY!
- 150 drakot dla każdego
- oczywiście punkty do zdobycia
- po 3 kryształy dla każdego
Powrót do góry Go down
https://biala-sowa.forumpl.net
Cilivren Farrell
Tańcząca z błyskawicami
Cilivren Farrell


Liczba postów : 83

EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika Empty
PisanieTemat: Re: EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika   EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika EmptyPią Wrz 06, 2013 5:52 pm

Oczywiście, że się zgłaszam. Co zabieram:
-mój miecz;
- magiczna lampka oliwna, która zawsze się pali;
- opatrunki (bandaże, gazy itp.)
- nóż
- jeżeli wybieramy się na dłużej, to trochę szczelnie zapakowanego prowiantu (w tym jedzenie i woda)
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika Empty
PisanieTemat: Re: EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika   EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika EmptyPią Wrz 06, 2013 5:57 pm

1.Magiczna Szabla
2.Pochodnia- Nie spala się.
3. Łuk i strzały
4. prowiant
5. liny
Powrót do góry Go down
Ihraleine
Depcząca głowy
Ihraleine


Liczba postów : 15

EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika Empty
PisanieTemat: Re: EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika   EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika EmptyPią Wrz 06, 2013 6:40 pm

1. Meine Chakram
2. Pochodnia
3. Ziele z plantacji i inne jedzonka czy tam prowianty <3
4. Nóż myśliwski
5. Rękawice do wspinaczki po stromych zboczach
Powrót do góry Go down
Sponsored content





EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika Empty
PisanieTemat: Re: EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika   EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika Empty

Powrót do góry Go down
 
EPIZOD - ogłoszenie od zdesperowanego rolnika
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shiwath :: Księgozbiór :: Księga Obwieszczeń-
Skocz do: